خودتو اینجا تبلیغ کن

تازه‌های دنیای سرگرمی

تواق جانی دپ و امبر هرد برای پایان دادن به دعوای حقوقی چند ماهه خود در دادگاه پایان دادند. امبر هرد از یک توافق جدید خارج از دادگاه خبر داد که به دعوای حقوقی او و «جانی دپ»،  در ایالات متحده پایان داد. «امبر هرد» در شبکه اجتماعی اینستاگرام اعلام کرد: «پس از مدت‌ها تامل، تصمیم بسیار سختی برای حل و فصل پرونده افترا که توسط همسر سابقم در ویرجینیا علیه من مطرح شده بود، گرفتم. برای من مهم است که بگویم هرگز این را انتخاب نکردم. من از حقیقت خود دفاع کردم و با انجام این کار زندگی‌ام همانطور که می‌دانستم نابود شد».

توافق جانی دپ و امبر هرد

مبلغ حاصل از توافق جانی دپ و امبر هرد صرف خیریه می‌شود

وکلای «جانی دپ» هم با صدور بیانیه ای اعلام کردند که جانی دپ این فصل دردناک را به پایان رساند. آن‌ها همچنین گفتند که براساس یک توافق خارج از دادگاه، « امبر هرد» موافقت کرده است که از طریق شرکت بیمه خود یک میلیون دلار به «جانی دپ» بپردازد. این مبلغ قرار است که به خیریه‌ها اهدا شود.

 جانی دپ بازیگر ۵۸ ساله آمریکایی شکایتی علیه امبر هرد در دادگاه ویرجینیا طرح کرده بود. او خواهان دریافت غرامت ۵۰ میلیون دلاری شده بود، چرا «امبر هرد» مدعی شده بود در طول مدت سه ساله ازدواج با «جانی دپ» مورد سوء استفاده قرار گرفته است؛ اما «جانی دپ» در شکایت خود اعلام کرده بود این اتهامات ضربه بزرگی به حرفه او به عنوان یک بازیگر وارد کرد. او خواهان دریافت غرامت نیز شده بود. در نهایت دادگاه نیز رای به پیروزی او در این پرونده داد و همسر سابق او را متهم به پرداخت ۸.۳۵ میلیون دلار کرد.

پیدایش این حاشیه‌ها پیرامون این بازیگر ۵۸ ساله موجب شد، او نقش خود را در سری فیلم‌های «دزدان دریایی کارائیب» و «جانوران شگفت‌انگیز» از دست بدهد؛ و تمایل کمپانی‌های هالیوودی برای همکاری با او کاهش یابد. «امبر هرد» نیز با شکایتی مشابه از وکلای «جانی دپ» که تمامی ادعاهای او را ساختگی توصیف کرده بودند، «دپ» را بر پرداخت ۲ میلیون دلار غرامت متهم کرد.

این شکایت به نامه سرگشاده‌ای اشاره دارد که «امبر هرد» ۳۵ ساله در سال ۲۰۱۹ در واشنگتن پست منتشر کرد. او در آن نامه نوشت که او به یک شخصیت عمومی نماینده آزار خانگی تبدیل شده است. البته او در این نوشته نامی از «دپ» یا جزئیات آن ذکر نکرده است. او می‌گوید تمام خشم زنان که از آن صحبت می‌کنند را تجربه کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.